Naucz się zapewniać jakość

  • Kompleksowe szkolenie, podczas którego nauczysz się w jaki sposób testować manualnie projekty webowe, poznasz również sposoby zapewniania jakości oraz nauczysz się zapobiegać najczęstszym problemom.


  • Szkolenie podzielone jest na kilka modułów, każdy poświęcony innej tematyce. Przejdziesz od samego początku, od pierwszego uruchomienia przeglądarki, by na końcu przygotować CV, portfolio i podejść do rozmów rekrutacyjnych.


  • To szkolenie poprowadzi Cię za rękę – od punktu A do punktu B. Ty musisz jedynie zaufać temu procesowi. 


  • Szkolenie prowadzone jest w formie wideo – otrzymujesz dostęp 24/7. Koniec ze stereotypami – to szkolenie dostosowuje się do Twojego toku nauki i możliwości czasowych, a nie Ty do szkolenia.​

Dla kogo przeznaczone jest szkolenie?

Osób, które chcą się przebranżowić

Pracujesz poza IT i marzy Ci się branża Quality Assurance? Chcesz
nauczyć się nowych rzeczy, ale nie wiesz od czego zacząć? To szkolenie jest dla Ciebie!

Osób bez doświadczenia

Uczysz się już technik testowania manualnego z aspektami zapewniania jakości, ale chcesz ugruntować wiedzę i nauczyć się nowych rzeczy? To szkolenie jest dla Ciebie!

Osób, które nie rozumieją świata IT

Branża IT wydaje Ci się skomplikowana? Myślisz o zapewnianiu jakości, ale nie wiesz jak sprawdzić wersję przeglądarki mobilnej i co to jest „refinement”? To szkolenie jest dla Ciebie!

Osób z niewielkim doświadczeniem

Kilka tygodni temu udało Ci się zdobyć pierwszą pracę jako Tester bądź QA, ale nie czujesz się jeszcze pewnie? Nie wszystko rozumiesz, nie wszystko potrafisz? To szkolenie jest dla Ciebie!

Kim jest Twój instruktor?

Branża Quality Assurance inspiruje, ciekawi i nierzadko również zaskakuje mnie już od pięciu lat. Zapewniałem jakość w wielu projektach – od polskich systemów szkolnictwa czy platform związanych z bankowością, przez europejskie dashboardy, aż po arabskie czy amerykańskie systemy. W międzyczasie zacząłem specjalizować się w testach bezpieczeństwa i rozwijam się w tym kierunku.

Zobacz agendę

01. Wstęp

Organizacyjne tematy, przywitanie, techniczne aspekty poruszania się po platformie, różnice między Testerem a QA.

02. Umiejętności

Odpowiedzi na pytanie czy każdy może być QA, analiza miękkich i twardych umiejętności, dogłębna analiza cech charakteru – jakie cechy powinien mieć dobry specjalista i jak je wyćwiczyć oraz pokazać na rozmowie rekrutacyjnej.

03. Specjalizacje

Omówienie możliwych, dostępnych na rynku pracy specjalizacji. Krótki przegląd wymagań oraz odpowiedź na pytanie „kiedy myśleć o specjalizacji”.

04. Podstawy testowania

Podstawowe definicje wyjaśnione w zrozumiały sposób, większość oparta praktycznymi przykładami.

05. Podstawowe narzędzia cz. 1

Słów kilka o przeglądarkach, ich wersjach, urządzeniach mobilnych, symulatorach oraz emulatorach. Sposoby wykonywania zrzutów ekranu, nagrywania tego co robimy, symulowania różnych maili czy generowania danych testowych.

06. Podstawowe narzędzia cz. 2

Praktyczne omówienie podstaw konsoli deweloperskiej, testowania RWD, omówienie Jiry, Trello oraz innych narzędzi popularnych w wielu firmach.

07. Techniki testowania

Słów kilka o różnych technikach testowania, wraz z omówieniem ich w praktyczny sposób.

08. Projektowanie testów

O wartościach brzegowych, przejściach, przypadkach.

09. Zarządzanie testami

Dokumentowanie, raportowanie, komentowanie, poprawne zgłaszanie defektów. A także o biznesowej wartości testowania czy technikach pracy grupowej.

10. Praca w IT

Jak wygląda praca w IT, o strukturach, metodykach i metodologiach. Omówienie takich kwestii jak znajomość języka obcego czy umiejętność programowania w branży QA. Czy ISTQB jest wymagany i jak podejść do tego tematu. Definicje technikaliów IT, które warto znać przed podejściem do rozmów rekrutacyjnych.

11. Testujemy projekty

O praktycznym podejściu do testowania projektów – od czego zacząć, jak do tego podejść, na co zwracać uwagę. Moduł zakończony dużym zadaniem domowym, polegającym na samodzielnym przetestowaniu wskazanego projektu.

12. Idziemy do pracy

Wszystko o CV, portfolio, psychologicznym podejściu do tematu rozmów rekrutacyjnych. Przegląd pytań wraz z opracowaniem, cenne wskazówki i porady oparte na rozmowach ze specjalistami HR. Oraz o pierwszych dniach pracy jako QA – onboarding, bootcamp, przygotowanie się do tego wszystkiego.

13. Ogólnie o branży i "co dalej?"

Jaka jest przyszłość branży Quality Assurance, jak zmieniła się branża na przestrzeni kilku ostatnich lat, gdzie zdobywać dalszą wiedzę i dlaczego warto stale się uczyć.

Moduł bonusowy

Tutaj znajdują się dodatkowe lekcje, z którymi warto się zapoznać po ukończeniu szkolenia lub pod jego koniec. Lekcje, które dodają kolejną wartość, ale wykraczają już poza podstawy wymagane do pierwszej pracy. Inspiracje, wywiady, tematy którymi można zaskoczyć rekruterów.

To nie wszystko...

Dostęp do grupy wsparcia

Odrzucam stereotyp – „przywitanie – nauka – pożegnanie”. Uważam, że każde szkolenie powinno mieć kontakt z instruktorem również po zakończeniu szkolenia. Równie cenny jest kontakt z innymi osobami, które biorą udział, nie tylko podczas realizacji lekcji. Wspólna nauka, motywacja i wzajemne wsparcie to podstawa.

Dlatego też biorąc udział w tym szkoleniu, otrzymasz dostęp do grupy wsparcia na Discord!

Odpowiedzi na pytania

Masz pytanie? Pytaj! Zawsze chętnie pomogę, ale dzięki społeczności, poznasz również wizję innych ludzi. Tu nie ma głupich pytań i odpowiedzi w stylu „skorzystaj z wyszukiwarki”.

Wspólna praca

Rozpoczniesz naukę razem z innymi kursantami, dzięki czemu możecie wspólnie się motywować, rozwiązywać zadania domowe czy dzielić się wrażeniami z ostatnich rekrutacji.

Nigdy nie zostaniesz sam

Zawsze możesz liczyć na wsparcie moje oraz innych uczestników szkolenia na dedykowanym kanale na Discord.

Znajomości na lata

Na takich grupach można nawiązać ciekawe znajomości, które mogą przetrwać latami.

Bonusy - jeszcze więcej dobroci dla Ciebie!

Dożywotni dostęp do platformy szkoleniowej

Rozpoczynając szkolenie w tym otwarciu, otrzymasz dożywotni dostęp do platformy szkoleniowej, a także… do wszystkich przyszłych aktualizacji! Bez dodatkowych kosztów, abonamentów czy konieczności przedłużania licencji.

Dostęp do materiałów dodatkowych

Szablony, raporty, podpowiedzi, checklisty, pliki PDF/DOC, wspomagacze.

Dożywotni dostęp do grupy wsparcia na Discord

Twój dostęp do grupy na Discord również będzie dożywotni.

Realny wpływ na szkolenie

Twoja opinia jest dla mnie najważniejsza! Będziesz miał(a) realny wpływ na przebieg szkolenia oraz jej przyszłe aktualizacje. Twój feedback zostanie uwzględniony w kolejnych wydaniach.

Quizy, łamigłówki, testy

Sprawdź swoją dotychczasową wiedzę w przygotowanych quizach oraz testach. W niektórych testach (a la egzaminach) będziesz rywalizować z innymi kursantami.

Live call’e z innymi uczestnikami

Od czasu do czasu będziesz mógł/mogła wziąć udział w wideokonferencji z prowadzącym oraz innymi kursantami.

Dostęp 24/7

To Ty decydujesz czy wolisz uczyć się rano, wieczorem czy może w środku nocy. W tygodniu, w weekend czy od święta. Materiały wideo są zawsze dostępne dla Ciebie.

Dostęp do kursu - pierwsze otwarcie

Premiera szkolenia: przełom października i listopada 2021 roku.

Pierwsze otwarcie

Dostęp w dniu premiery (październik/listopad 2021)
748 PLN
/ brutto; jednorazowo
  • Najniższa cena - już NIGDY nie będzie taniej
  • Gwarancja satysfakcji - 14 dni na zwrot pieniędzy (od dnia premiery)
  • Dostęp do grupy wsparcia na Discord
  • Zniżka (40%) na symulację rozmowy rekrutacyjnej - ważna przez rok od premiery szkolenia
  • Potwierdzenie płatności do 3 dni od zakupu

Oferta ograniczona czasowo

dni
godzin(y)
minut
sekund

Satysfakcja gwarantowana lub zwrot pieniędzy!

Od autora…

Przygotowując kurs, staram się przekazać jak najwięcej wartości – podstawy testowania, elementy zapewniania jakości, dobre praktyki, a także kwestie związane z procesem rekrutacji. Całość oparta na kilkuletnim doświadczeniu, obserwacjach i przeprowadzonych rozmowach z innymi specjalistami (QA, HR). To kilka razy większa wartość, niż cena kursu. Zdaję sobie jednak sprawę, że możesz mieć obawy i wątpliwości, dlatego też przygotowałem dla Ciebie pewną gwarancję.

Decydując się na szkolenie, otrzymasz aż 14-dniową gwarancję satysfakcji! I to liczone od dnia premiery szkolenia! W tym okresie przekonasz się, że szkolenie to jest wartościowe. Jeżeli jednak uznasz, że kurs nie spełnia Twoich oczekiwań, wystarczy że napiszesz na adres kontakt@szkoleniedlaqa.pl, a ja zwrócę Ci 100% Twoich pieniędzy.

Najczęściej zadawane pytania

Tak naprawdę to nic nadzwyczajnego – wystarczy podstawowa wiedza z zakresu korzystania z przeglądarki internetowej. Przeprowadzę Cię od samego początku, czyli uruchomienia przeglądarki. Jeżeli utkniesz na jakimś etapie – zawsze możesz napisać w grupie wsparcia na Discord lub bezpośrednio do mnie na maila. Zawsze pomogę, nigdy nie zostaniesz sam(a)!

Szkolenie jest w formie wideo. Do niektórych lekcji dołączone są materiały w postaci plików PDF czy testów do samodzielnego wykonania. Całość podzielona jest na moduły – aby dać Ci jak największą wartość i nie przeciążyć wiedzą, moduły będą udostępniane mniej więcej co tydzień.

Nie. Pamiętaj, że to szkolenie dostosowuje się do Ciebie, a nie Ty do szkolenia. Rozumiem, że każdy ma swoje własne życie i obowiązki, dlatego też otrzymujesz dożywotni dostęp do kursu – możesz go wykonywać w dogodnym dla Ciebie czasie.

To szkolenie przeznaczone jest dla osób bez doświadczenia lub z niewielkim, kilkumiesięcznym doświadczeniem. Poruszane są podstawy oraz tematy, które pomagają się przebranżowić. Szkolenie dla bardziej zaawansowanych osób być może pojawi się  w przyszłości.

Nie. Oczywiście część definicji się pojawi i zostaną one opracowane, jednak szkolenie stawia na najbardziej kluczowe elementy, potrzebne do zwiększenia pewności siebie, nauki zapewniania jakości podczas testowania czy przygotowania się do rozmów rekrutacyjnych.

Jednym słowem – tylko praktyczne/przydatne kwestie, a nie cały sylabus.

Niestety nie jest to możliwe. Kurs jest bardzo wyczerpujący i zaprojektowany w taki sposób, by był jak najbardziej dostępny dla wszystkich kursantów. Kolejne otwarcie pojawi się wkrótce, jednak cena z wydania aktualnego już nigdy się nie powtórzy. Pamiętaj, że decydując się na zakup, otrzymasz dożywotni dostęp do platformy i grupy wsparcia, a także do wszystkich przyszłych aktualizacji.

Dożywotnio, a dokładniej rzecz ujmując – tak długo jak istnieje to szkolenie. Co więcej, otrzymasz także dostęp do wszystkich przyszłych aktualizacji!

Tak, do 3 dni od opłacenia szkolenia, otrzymasz mailowo fakturę. Jeżeli potrzebujesz fakturę na firmę – daj mi znać przed zakupem.

Niestety nie udostępniam takiej możliwości – możesz sprawdzić w bramce płatności czy jest taka opcja. Jest to jednak poza moją kontrolą i wiedzą.

W zależności od wybranej opcji płatności, otrzymasz 30 (preorder) lub 14 (standard) dni, podczas których możesz przetestować mój kurs. Jeżeli uznasz, że materiały nie spełniają Twoich oczekiwań – napisz na kontakt@szkoleniedlaqa.pl, a ja oddam Ci pieniądze. Czas liczony jest od premiery szkolenia, czyli otrzymania dostępów do platformy. Jeżeli nastąpi koniec świata i kurs nie wystartuje, również otrzymasz zwrot pieniędzy.

To szkolenie jest żywe, co oznacza że dostosowuje się do Twoich wymagań, oczekiwań oraz aktualnego rynku/branży QA. Materiały będą dogrywane, zmienianie oraz aktualizowane – kolejne otwarcia będą jeszcze bogatsze w treści, stąd też cena nigdy nie ulegnie obniżeniu.

O wszystkim dowiesz się podczas trwania szkolenia – będą one wcześniej zapowiadane. Będzie o tym również wzmianka w pierwszym module szkolenia, gdzie poruszone zostaną tematy organizacyjne.

Jeżeli masz konkretne pytanie – napisz na maila kontakt@szkoleniedlaqa.pl

Jeżeli masz więcej dylematów, również napisz na tego maila – umówimy się na darmowe i niezobowiązujące konsultacje, podczas których odpowiem na Twoje pytania czy rozwieję wątpliwości.