Świat Quality Assurance przedstawiony w innowacyjny sposób

Listopad, Franek przechadza się ciemnymi już ulicami Katowic. Długi płaszcz, klasyczny kapelusz, biała koszula przykryta bordowym szalikiem. Zimno. Delikatny śnieg pokrywa ulice ledwo zauważalną warstwą białego puchu. Wychodząc z jednej uliczki, trafia na skraj parku. Wchodzić? Nie wchodzić? Latarnie ledwo się tlą, pulsując miejscami, przy okazji niwelując jakąkolwiek widoczność. Krok, dwa, piętnaście. Franek wszedł do parku.

Nagle w niemal totalnej ciemności, gdy wzrok już się przyzwyczaił, zauważa dziwne coś wystające z krzaków. To kolejne śmieci? Podchodzi. To… człowiek! Martwy!

Niemal w tej samej chwili rozlegają się krzyki, parkowe zarośla przeszywa dźwięk policyjnych syren, a w tle słychać tylko “proszę się nie ruszać”, “ręce do góry”, “jest pan aresztowany, wszystko co pan powie, zostanie użyte przeciwko panu”. Życie przeleciało Frankowi przed oczyma. 30-latek wkręcony w jakieś kryminalne sprawki? W morderstwo!? Przecież to nie może się tak skończyć. Nie mają dowodów!

– Kamery miejskie odnotowały dziwną postać w kapeluszu, która uprowadza ciało i wrzuca ją w te krzaki. Jest pan aresztowany, grozi panu dożywocie, z możliwością wyjścia po 25 latach. – powiedział wysoki mężczyzna przy ciele, w stroju policyjnym. Jego oczy odbijały się w mieniących i pulsujących poświatach latarni.

– Przecież to nie ja! – odpowiedział szybko Franek. Jego ręce były już mocno skrępowane z tyłu, nadal jednak nie wierzył, że to dzieje się naprawdę.

Minęło kilka godzin, podczas których komisarze spisali Franka i obejrzeli ciało. Śladów nie było. Poza tym nagraniem z kamery. Po usilnych próbach i rozmowach, Frankowi udało się zobaczyć światło w tunelu. Jednak ledwo się tliło.

– Jeżeli uważasz, że to nie Ty jesteś na nagraniu, damy Ci 48 godzin. Wskażesz przestępcę i oczyścisz się z zarzutów. Będziesz pod stałą kontrolą naszych ludzi. Wchodzisz w to, czy od razu jedziemy na komisariat?

Zapisz się do obserwujących i otrzymuj przedpremierowe informacje o procesie wytwórczym.

Kryminalna TEKSTOWA gra w świecie Quality Assurance
Czy uda Ci się odkryć wszystkie sekrety?

Rozwiązuj łamigłówki

Zmierz się z szyframi, odkrywaj tajemnice, analizuj dialogi, łam kody i przyglądaj się obrazom. Pamiętaj, że każdy może być Twoim wrogiem. Wszystko to w świecie szerokopojętego zapewniania jakości.

Usprawniaj postępy

Wykorzystuj wiedzę z branży Quality Assurance lub ucz się na bieżąco. Odpowiadaj na pytania, rozwiązuj testy i nie daj się zaskoczyć. A jeżeli czegoś nie wiesz, doucz się na własną rękę i wróć do wyzwania.

Odkrywaj sekrety

Czy dasz radę wyplątać się z fatalnej, kryminalnej pomyłki? Ta gra nawiązuje do klasycznych gier tekstowych. Daj się wciągnąć w niebanalną fabułę i autorski scenariusz.

Oparta na klasycznych grach tekStowych
Autorski scenariusz przedstawiony w formie gry. Rozwiązuj łamigłówki i odkrywaj sekrety, aby pchnąć fabułę do przodu. Dasz radę?
Świat Quality Assurance przedstawiony w niespotykany dotąd sposób
Wykaż się znajomością branży zapewniania jakości. Udowodnij swoją wiedzę lub zdobądź ją z ogólnodostępnych źródeł.
Zapisz się już dziś
Premiera gry planowana jest na rok 2024. Zapisz się już dziś i otrzymuj przedpremierowe informacje prosto na Twoją skrzynkę mailową.