Pakiet ULTIMATE to:

 • nieograniczono czasowo dostęp do:
  • kompleksowego szkolenia dla przyszłych testerów oraz QA,
  • kursu z DevTools,
  • kursu Rekrutacja, który pomaga w całym procesie zmiany branży,
 • roczny dostęp do Centrum Rozrywki Branżowej z testami, ćwiczeniami, quizami branżowymi,
 • dostęp do e-booków:
  • Zacznij działać,
  • Podstawy sieci,
  • Dokumentacja projektowa,
 • dostęp do archiwum newslettera QA Weekly z prawie setką ciekawych pozycji – idealna lektura przy staniu w korkach,
 • minikurs RWD oraz wejściówka na minimum jedne warsztaty QA vs Klient,
 • godzinne konsultacje – do wykorzystania w ciągu 6 miesięcy od zakupu,
 • pamiątkowej monety (wysyłka na koszt sprzedającego, nic już nie musisz dopłacać).

Oferta dostępna tylko do 8 grudnia 2023 do godziny 23:59

Co w środku?

Kompleksowe szkolenie (1777 PLN)

Dla tych, którzy chcą zostać Testerami lub QA. Uczę nie tylko niezbędnej teorii i praktyki, ale również zapewniania jakości, brania odpowiedzialności czy analizy priorytetów. To w pełni kompleksowe szkolenie, dzięki któremu zrozumiesz świat IT (nie tylko w teorii!), stworzysz profesjonalne, bazujące na wieloletniej praktyce portfolio, napiszesz skrojone na miarę CV, zrozumiesz SQL, Postmana czy ChatGPT. A to tylko czubek góry lodowej! Do tego wszystkiego testy, ćwiczenia, egzaminy, certyfikaty, dostęp do społeczności i wiele więcej!

DevTools (107 PLN)

Odpalasz konsolę deweloperską i… gubisz się? Na twarzy pojawiają się krople potu, czas ucieka, a Ty błądzisz po tych tajemniczych i skomplikowanych zakładkach?

Koniec z tym! Z tym kursem zdobędziesz niezbędną wiedzą, zrozumiesz, a nawet pokochasz konsolę deweloperską! Materiał idealnie skrojony dla testerów oraz QA.

Centrum Rozrywki Branżowej (77 PLN)

24 wyzwania branżowe i roczny dostęp do nich. Testy, krzyżówki, ćwiczenia w odtwarzanie bugów, szperanie po dokumentacji i dopasowywanie definicji. Nauka przez zabawę? Tak, z tym produktem to możliwe!

Rekrutacja (187 PLN)

Chodzisz na rozmowy rekrutacyjne i coś nie działa? Z tym szkoleniem zdobędziesz niezbędną wiedzę o przygotowywaniu CV oraz zaskakiwaniu rekruterów. Opowiem Ci o tym jak i gdzie szukać ofert pracy, czym jest B2B i czy się opłaca, a dodatkowo wrzucę Cię na głęboką wodę z 90 pytaniami rekrutacyjnymi. Do tego ćwiczenia i wiele wartości i tipów, które stale wynoszę z rozmów z HR.

E-book „Zacznij działać” (39 PLN)

Z tym materiałem dowiesz się jak zacząć cały proces przebranżowienia się – to instrukcja o Twoim planie działania/nauki.

E-book „Podstawy sieci”

Z tego materiału dowiesz się fundamentalnych podstaw związanych z siecią. Zrozumiesz czym jest Internet, jak działa sieć, co to jest DNS czy jak zbudowany jest adres URL.

E-book „Dokumentacja projektowa” (70 PLN)

To ponad 20 stron, podczas których omawiam: czym jest dokumentacja, dla kogo ją piszemy, po co ktoś miałby czytać dokumentację, gdzie ją tworzyć, trzy filary dobrej dokumentacji, elementy dobrej dokumentacji, dokumentację przedprojektową, odpowiedzialność. I wiele więcej! W środku znajdziesz informacje bazujące na komercyjnym doświadczeniu z naprawdę wielu projektów. Inspiracja, wiedza, ciekawostki i ćwiczenia do wykonania samodzielnie lub z zespołem projektowym.

Archiwum newslettera (23 PLN)

Dostęp do wszystkich wydanych numerów QA Weekly, czyli prawie stu egzemplarzy online. Analiza branżowych zagadnień, wyjaśnianie pojęć, dodatkowe źródła do nauki. Przeogrom wiedzy w jednym miejscu!

Minikurs RWD (8 PLN)

18 minut skondensowanej wiedzy. Tłumaczę definicję, pokazuję trzy narzędzia oraz jeden plugin. Praktyczne podejście do tematu – zobacz, naucz się i zacznij działać. Czy wiesz, że dobra responsywność jest jedną z ważniejszych kwestii oprogramowania? Zwłaszcza jeżeli chcemy korzystać z niego na różnych urządzeniach mobilnych.

Warsztaty QA vs Klient (60 PLN)

Poćwicz pracę w grupie, analize jakości, testy funkcjonalne i niefunkcjonalne oraz branie odpowiedzialności za projekt i własne decyzje podczas tych ~4,5-godzinnych warsztatów. Terminy są wcześniej zapowiadane. Kolejny jeszcze w tym roku!

Moneta pamiątkowa (97 PLN)

To fizyczna moneta (lub medal, zależy jak spojrzeć na definicję) z logo QA oraz napisem „bo wszystko co dziś niemożliwe, jutro możliwym się uczyni”. Zachowaj zawsze przy sobie i zerkaj w chwilach zwątpienia w siebie. Wysyłka na koszt sprzedającego w ciągu 14 dni od zakupu pakietu.

Godzina konsultacji online (147 PLN)

W ciągu 6 miesięcy od zakupu pakietu możesz się ze mną skontaktować mailowo i umówić na godzinę konsultacji online (Zoom, Google Met lub Teams). Odpowiem na Twoje pytania, rozwieję obawy, a nawet zrobimy sobie symulację rozmowy rekrutacyjnej – co tylko potrzebujesz!

Czy wiesz, że około 70% aktywnych kursantów zdobyło już pracę w branży?

Stan na 9.11.2023. Poniżej wybrane wiadomości.

Przede wszystkim dało mi mega kopa motywacyjnego. Nauczyło mnie wielu dobrych praktyk, pozwoliło wykorzystać zdobytą wiedzę w praktyczny sposób, tym samym dając mi materiał, który od razu mogłem wykorzystać w portfolio oraz ugruntowało to, co już wiedziałem. Szkolenie polecam wszystkim osobom, które POWAŻNIE myślą nad karierą QA / Testera. To bardzo ważne żeby od samego początku łapać dobre nawyki i mieć jasno określoną ścieżkę nauki, ponieważ ogrom wiedzy na początku może bardzo łatwo przytłoczyć. Wiedza ze szkolenia dodała mi sporo pewności siebie i pomogła zdobyć pierwszą pracę w zawodzie.
Michał Rojek
Uczestnik szkolenia

Zaufaj ustrukturyzowanemu procesowi i dołącz do specjalistów aktywnych zawodowo

Pakiet ULTIMATE

2592 PLN 1877 PLN
 • Gwarancja ceny: nigdy nie będzie taniej
 • Gwarancja jakości: pokochasz szkolenie lub zwracam Ci pieniądze (szczegóły poniżej)
 • Dostęp do grupy wsparcia na Discord
 • Kompleksowe szkolenie dla przyszłych Testerów lub QA
 • Kurs DevTools
 • Kurs Rekrutacja
 • Roczny dostęp do Centrum Rozrywki Branżowej
 • E-booki: Zacznij działać, Podstawy sieci, Dokumentacja projektowa
 • Moneta pamiątkowa (wysyłka w ciągu 2 tygodni od zakupu)
 • Godzina konsultacji online
 • Wejściówki na warsztaty branżowe
 • Dostęp do archiwum newslettera QA Weekly
 • TYLKO TERAZ: Dostęp do e-booka "Zacznij działać"

Ze względu na ogrom wartości i materiałów, zakup tego pakietu wymaga kontaktu mailowego - przygotuję dla Ciebie wszystko. Po prostu napisz "ultimate" na kontakt@szkoleniedlaqa.pl

Jestem pewny swojego produktu

Przygotowując szkolenie, staram się przekazać jak najwięcej wartości – podstawy testowania, elementy zapewniania jakości, dobre praktyki, a także kwestie związane z procesem rekrutacji. Całość oparta na kilkuletnim doświadczeniu komercyjnym, obserwacjach i przeprowadzonych rozmowach z innymi specjalistami (QA, HR). To kilka razy większa wartość, niż cena kursu. Zdaję sobie jednak sprawę, że możesz mieć obawy i wątpliwości, dlatego też przygotowałem dla Ciebie pewną gwarancję.

Decydując się na szkolenie, otrzymasz aż 14-dniową gwarancję satysfakcji! W tym okresie przekonasz się, że szkolenie to jest wartościowe. Jeżeli jednak uznasz, że kurs nie spełnia Twoich oczekiwań, wystarczy że napiszesz na adres kontakt@szkoleniedlaqa.pl, a ja zwrócę Ci 100% Twoich pieniędzy.

Kim jest Twój instruktor?

Branża Quality Assurance inspiruje, ciekawi i nierzadko również zaskakuje mnie już od kilku lat. Miałem do czynienia z wieloma naprawdę ciekawymi projektami – od banków, przez serwisy aukcyjne, rozbudowane dashboardy po portale informacyjne. Były portale z Bliskiego Wschodu, były wizytówki dla mieszkańców Królestwa Arabii Saudyjskiej, były projekty monitorujące fundusze emerytalne w UK czy platformy dla dealerów samochodowych w USA. I całe to wieloletnie doświadczenie przekazuję teraz Tobie w jednym, kompleksowym szkoleniu.

Nie jestem również przypadkową osobą z sieci – realizuję webinary dla firm, udzielam się na największych konferencjach branżowych w Polsce (The Hack Summit, WDI) i skutecznie pomagam innym w procesie zmiany pracy. To szkolenie jest wisienką na torcie, całością zebraną w jedno miejsce. To lata pracy przełożone w ugruntowany i sprawdzony przez dziesiątki kursantów proces.