Symulacja rozmowy rekrutacyjnej

 • Nabierz pewności siebie przed prawdziwą rozmową rekrutacyjną.

 • Poznaj swoje mocne i słabe strony.

 • Zmierz się z unikalnymi pytaniami i problemami, z którymi może przyjść Ci się zmierzyć w pracy zawodowej.

 • Indywidualne podejście do każdego, analiza Twoich odpowiedzi, propozycje i wskazówki, a to wszystko…

 • …podczas około dwugodzinnej rozmowy, która przypomina rozmowę rekrutacyjną.

Dla kogo przeznaczona jest rozmowa?

Dla osób, które planują podejść do pierwszej rozmowy rekrutacyjnej

Wysyłka CV trwa i lada moment spodziewasz się zaproszenia na pierwszą rozmowę rekrutacyjnej? W takim razie ta symulacja jest dla Ciebie – zobacz jak to może wyglądać, poznaj swoje mocne i słabe strony i nabierz pewności siebie.

Dla osób, które chcą się przełamać

Stresujesz się rozmowami i chcesz przeprowadzić próbną rozmowę rekrutacyjną w luźnej atmosferze? Ta symulacja jest w takim razie idealnym rozwiązaniem.

Jak wygląda taka rozmowa?

01. Wstęp

Poznajmy się – ja opowiem kilka słów o sobie, Ty opowiesz co nieco o sobie. Pierwsze lody przełamane!

02. Pytania teoretyczne

Pytania teoretyczne – zarówno te popularniejsze, jak i mniej znane. Połączenie ISTQB, Scruma oraz innych dziedzin. Przygotuj się jednak na przekładanie odpowiedzi na praktykę, bowiem wyuczone regułki nie zawsze wystarczą.

03. Pytania praktycze

W tej części sprawdzimy Twoje podejście do testowania manualnego, zapewniania jakości oraz rozwiązywania problemów (projektowych, organizacyjnych).

04. Rozmowa

Analiza Twoich odpowiedzi, z uwzględnieniem lepszych i tych nieco gorszych – przejdziemy przez prawie każde zadane pytanie wraz z odpowiednim komentarzem. To właśnie tutaj postaram się zwiększyć Twoją pewność siebie, wskazać na elementy, które należy jeszcze dopracować oraz tematy, których warto się douczyć. Poznasz również moje wskazówki, które możesz wykorzystać podczas prawdziwej rozmowy rekrutacyjnej.

Porozmawiamy?

Chcesz sprawdzić swój poziom wiedzy, zdobyć cenne wskazówki, poznać swoje mocne i słabe strony oraz zmierzyć się z pytaniami oraz realnymi problemami? Zerknij na ofertę poniżej.

Symulacja rozmowy rekrutacyjnej

Oferta wyłącznie dla posiadaczy głównego szkolenia
88 PLN
 • Zoom lub Teams - Ty wybierasz aplikację
 • Dogodne terminy i godziny, uzgadniane przed rozmową
 • Rozmowa trwa ~2h
 • Kupując szkolenie, otrzymujesz 40% zniżki na tę rozmowę

Symulacja rozmowy rekrutacyjnej

Oferta ogólnodostępna
147 PLN
 • Zoom lub Teams - Ty wybierasz aplikację
 • Dogodne terminy i godziny, uzgadniane przed rozmową
 • Rozmowa trwa ~2h
 • Oferta dla osób, które nie posiadają szkolenia głównego

Co musisz wiedzieć przed rozmową?

Rozmowa z Quality Assurance

Nie jestem HR, będę skupiał się wyłącznie na aspektach branżowych –
teoria z przełożeniem na praktykę, podejście do zapewniania jakości,
konkretna wiedza. Nie będę analizował Twoich cech charakteru, ale będę w stanie wyłapać czy Twoje odpowiedzi są składne i mają sens. To bardzo ważne podczas prawdziwej rozmowy rekrutacyjnej!

Dogodny termin i dobrowolny styl

Wspólnie umówimy się na dogodny dla nas obu termin – mogą to być nawet późne godziny wieczorne/nocne.

To jest symulacja rozmowy – nie obowiązuje tu żaden dress code.

Rozmowa w języku polskim

Rozmowa przeprowadzana jest w całości w języku polskim. Nie zweryfikujesz tutaj swojego poziomu języka angielskiego – jeżeli tego potrzebujesz, polecam wykupić jedną czy dwie godziny indywidualnego spotkania w szkole językowej i poprosić o analizę Twojego poziomu języka. To może być naprawdę pomocne.

Rozmowa na Zoom lub Teams

Do wyboru, do koloru – możesz wybrać między Zoomem (opcja preferowana) a Teams. Obie aplikacje są darmowe – dostaniesz komplet informacji przed rozmową, a jeżeli coś pójdzie nie tak z powodów technicznych, umówimy się na inny termin, bez konieczności ponownego zakupu. Bądźmy fair wobec siebie 🙂

Tematy związane z zapewnianiem jakości

Ta rozmowa skupia się na Quality Assurance – będziemy rozmawiać o zapewnianiu jakości, również w kontekście testowania manualnego (jednak nie ograniczając się wyłącznie do tego). Podczas rozmowy nie poruszam kwestii automatyzacji.

Nie tracimy czasu na zadania

Zadania są bardzo fajną formą sprawdzenia Twoich umiejętności, jednak również bardzo czasochłonną. Podczas tych ~2 godzin nie udałoby nam się uzyskać odpowiedniej jakości rozmowy, dlatego też postanowiłem zrezygnować z tego elementu. Niemniej, przygotuj się na pytania teoretyczne, które będzie trzeba przełożyć na praktykę.

Kim jest Twój instruktor?

Branża Quality Assurance inspiruje, ciekawi i nierzadko również zaskakuje mnie już od pięciu lat. Zapewniałem jakość w wielu projektach – od polskich systemów szkolnictwa czy platform związanych z bankowością, przez europejskie dashboardy, aż po arabskie czy amerykańskie systemy. W międzyczasie zacząłem specjalizować się w testach bezpieczeństwa i rozwijam się w tym kierunku.