Twoja konsultacja branżowa

 • Potrzebujesz symulacji rozmowy rekrutacyjnej? Nie ma problemu!
 • Potrzebujesz analizy portfolio? Nie ma problemu!
 • Potrzebujesz skonsultować jakiś temat związany z zapewnianiem jakości? Nie ma problemu!

Dla kogo przeznaczona jest oferta?

Dla osób, które planują podejść do pierwszej rozmowy rekrutacyjnej

Wysyłka CV trwa i lada moment spodziewasz się zaproszenia na pierwszą rekrutację? W takim razie przeprowadzę dla Ciebie symulację rozmowy rekrutacyjnej – zobacz jak to może wyglądać, poznaj swoje mocne i słabe strony, przełam stres i nabierz pewności siebie.

Dla osób, które chcą porozmawiać

Potrzebujesz szerszej rozmowy dostosowanej do Twoich potrzeb i wymagań? Nie wiesz od czego zacząć, nie wiesz jak zacząć, a może już pracujesz w branży i masz jakiś temat do omówienia? W tym wszystkim pomogę Ci podczas wspólnej rozmowy.

Porozmawiamy?

Symulacja rozmowy rekrutacyjnej

Oferta wyłącznie dla posiadaczy głównego szkolenia
88 PLN
 • Zoom lub Teams - Ty wybierasz aplikację
 • Dogodne terminy i godziny, uzgadniane przed rozmową
 • Rozmowa trwa 60-90 minut
 • Kupując szkolenie, otrzymujesz 40% zniżki na tę rozmowę

Symulacja rozmowy rekrutacyjnej

Oferta ogólnodostępna
147 PLN
 • Zoom lub Teams - Ty wybierasz aplikację
 • Dogodne terminy i godziny, uzgadniane przed rozmową
 • Rozmowa trwa 60-90 minut
 • Oferta dla osób, które nie posiadają szkolenia głównego

Co musisz wiedzieć przed rozmową?

Rozmowa z Quality Assurance

Nie jestem HR, będę skupiał się wyłącznie na aspektach branżowych –
teoria z przełożeniem na praktykę, podejście do zapewniania jakości,
konkretna wiedza. Nie będę analizował Twoich cech charakteru, ale będę w stanie wyłapać czy Twoje odpowiedzi są składne i mają sens. To bardzo ważne podczas prawdziwej rozmowy rekrutacyjnej!

Dogodny termin i dobrowolny styl

Wspólnie umówimy się na dogodny dla nas obu termin – mogą to być nawet późne godziny wieczorne/nocne.

Pamiętaj również, że nie obowiązuje tu żaden dress code.

Rozmowa w języku polskim

Rozmowa przeprowadzana jest w całości w języku polskim. Nie zweryfikujesz tutaj swojego poziomu języka angielskiego – jeżeli tego potrzebujesz, polecam wykupić jedną czy dwie godziny indywidualnego spotkania w szkole językowej i poprosić o analizę Twojego poziomu języka. To może być naprawdę pomocne.

Rozmowa na Zoom lub Teams

Do wyboru, do koloru – możesz wybrać między Zoomem (opcja preferowana) a Teams. Obie aplikacje są darmowe – dostaniesz komplet informacji przed rozmową, a jeżeli coś pójdzie nie tak z powodów technicznych, umówimy się na inny termin, bez konieczności ponownego zakupu. Bądźmy fair wobec siebie 🙂

Tematy związane z zapewnianiem jakości

Konsultacja skupia się na Quality Assurance – możemy rozmawiać o zapewnianiu jakości, o testowaniu, o podejściu do pewnych problemów, a także symulować rozmowę rekrutacyjną. Nie poruszam jednak tematów związanych z automatyzacją i nie analizuję kodów.

Nie tracimy czasu na zadania

Zadania są bardzo fajną formą sprawdzenia Twoich umiejętności, jednak również bardzo czasochłonną. Podczas spotkania nie udałoby nam się uzyskać odpowiedniej jakości rozmowy, dlatego też postanowiłem zrezygnować z tego elementu. Niemniej, w przypadku symulacji rozmowy rekrutacyjnej, przygotuj się na pytania teoretyczne, które będzie trzeba przełożyć na praktykę. Jeżeli masz już gotowe zadanie i chcesz je przeanalizować – nie ma problemu.

O mnie

Branża Quality Assurance inspiruje, ciekawi i nierzadko również zaskakuje mnie już od roku 2016. Zapewniałem jakość w wielu projektach – od polskich systemów szkolnictwa czy platform związanych z bankowością, przez europejskie dashboardy, aż po arabskie czy amerykańskie systemy. W międzyczasie zacząłem specjalizować się w testach bezpieczeństwa i do dziś rozwijam się w tym kierunku.

Od marca 2021 roku publikuję branżowe materiały w mediach społecznościowych, w tym na LinkedIn czy YouTube.

Od kwietnia 2021 roku prowadzę QA Weekly – newsletter, dzięki któremu możesz poznać branżę zapewniania jakości od zaplecza, poznać wyjaśnienie trudniejszych definicji czy zobaczyć jak poradzić sobie z wyzwaniami zawodowymi.