Naucz się zapewniać jakość

Poznaj branżę Quality Assurance od zaplecza, skorzystaj z dostępnych materiałów i zaskocz rekruterów swoją wiedzą, podejściem oraz tokiem myślenia.

Dostępne materiały

Szkolenie dla QA

Naucz się zapewniać jakość oraz testować aplikacje webowe. Poznaj praktyczne definicje, najczęściej używane standardy oraz procesy, dowiedz się w jaki sposób testować manualnie projekty i zaskocz rekruterów swoim przygotowaniem, wiedzą oraz tokiem myślenia.

Newsletter + e-book „Jak przetrwać rekrutację na Quality Assurance”

30-stronicowy e-book będący analizą rozmów z HR. Dowiedz się na co w szczególności zwracają uwagę rekruterzy oraz jakich pytań i zadań możesz się spodziewać. Z opinii czytelników wynika, iż jest to jeden z najbardziej cennych i pomocnych materiałów branżowych w sieci!

ZA DARMO

Konsola deweloperska – kurs wideo

Poznaj podstawy (i nie tylko!) obsługi konsoli deweloperskiej i rozbuduj swoje CV o nową pozycję. Sprawdź również swoją wiedzę w specjalnym teście.

67 PLN

Minikurs dostępności dla Quality Assurance

Minikurs w formie mailowej. Dzięki niemu dowiesz się czym jest dostępność (accessibility), jak na nią patrzeć w kontekście testowania oraz zapewniania jakości oraz jak zmienić swój tok myślenia. Podstawy, które pomogą Ci zdobyć dodatkowe punkty podczas rozmów rekrutacyjnych.

ZA DARMO

Symulacja rozmowy rekrutacyjnej

Planujesz się przebranżowić i chcesz się sprawdzić przed pierwszą rozmową rekrutacyjną? Może ostatnie rozmowy nie poszły zbyt dobrze i chcesz poznać feedback na temat swojej wiedzy, toku myślenia i umiejętności? Sprawdź tę symulację rozmowy rekrutacyjnej – tym razem nie z HR, a z doświadczoną osobą, która wskaże Ci Twoje mocne i słabe strony, nakieruje, doradzi i podpowie jak jeszcze lepiej można zaskoczyć prawdziwych rekruterów.

147 PLN

O mnie

Branża Quality Assurance inspiruje, ciekawi i nierzadko również zaskakuje mnie już od pięciu lat. Zapewniałem jakość w wielu projektach – od polskich systemów szkolnictwa czy platform związanych z bankowością, przez europejskie dashboardy, aż po arabskie czy amerykańskie systemy. W międzyczasie zacząłem specjalizować się w testach bezpieczeństwa i rozwijam się w tym kierunku.

Od marca 2021 roku publikuję materiały na LinkedIn, związane z branżą Quality Assurance (oraz cyberbezpieczeństwem).

Od kwietnia 2021 roku prowadzę QA Weekly – newsletter, dzięki któremu możesz poznać branżę zapewniania jakości od zaplecza, poznać wyjaśnienia trudniejszych definicji czy zobaczyć jak poradzić sobie z wyzwaniami zawodowymi, głównie w kontekście procesu przebranżawiania się do IT.